Dag: Datum: Soortwedstrijd: Plaats: Inzw: Start:
Zaterdag 21-9-2019 Vallei 25 deel 1 Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 22-9-2019 NK Estafette
Zaterdag 28-9-2019 Min-Jun circuit deel 1 Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 29-9-2019
Zaterdag 5-10-2019 Competitie deel 1 Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 6-10-2019
Zaterdag 12-10-2019 Heuvelrug deel 1 Zeist 16.30 17.00
Zondag 13-10-2019
zaterdag 19-10-2019 Ijsselcup Nieuwerkerk
Zaterdag 19-10-2019 Martinez Cup Amsterdam
zondag 20-10-2019 Martinez Cup Amsterdam
Zondag 20-10-2019 Limietwedstrijd Amersfoort 13.45 14.15
vrijdag 25-27-10 ISF Gala Aken
Zaterdag 26-10-2019 Vallei 25 deel 2 Veenendaal 13.30 14.00
zaterdag 26-10-2019 Soester Kikkersprint Soest 16.00 16.30
Zondag 27-10-2019
Zaterdag 2-11-2019
Zondag 3-11-2019 Competitie deel 2 Zoetermeer 13.45 14.15
Zaterdag 9-11-2019
Zondag 10-11-2019 RegioClubMeet deel 1 Veenendaal 16.00 16.30
Zondag 10-11-2019 Limietwedstrijd Amersfoort 13.45 14.15
Zaterdag 16-11-2019 Regio Kamp KB Utrecht Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 17-11-2019 Regio Kamp KB Utrecht Veenendaal 13.30 14.00
Zaterdag 23-11-2019 Regio Kamp KB Utrecht Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 24-11-2019 Regio Kamp KB Utrecht Veenendaal 13.30 14.00
zaterdag 30-11-2019 Jeugdwedstrijd deel 2 Wageningen 16.30 17.00
zaterdag 30-11-2019 Kikkersprint deel 2 Soest
Zondag 1-12-2019
Donderdag 5-12-2019 NJJK korte baan Eindhoven
Vrijdag 6-12-2019 NJJK korte baan Eindhoven
Zaterdag 7-12-2019 Vallei 25 deel 3 Veenendaal 13.30 14.00
Zaterdag 7-12-2019 NJJK korte baan Eindhoven
Zondag 8-12-2019 NJJK korte baan Eindhoven
Zondag 8-12-2019 Regio B kamp
Vrijdag 13-12-2019 Swimcup tot 15 december Amsterdam
zaterdag 14-12-2019 Swimcup tot 15 december Amsterdam
zondag 15-12-2019 Swimcup tot 15 december Amsterdam
Zaterdag 14-12-2019 Min-Jun circuit deel 2 Vianen 16.45 17.15
Zondag 15-12-2019
Vrijdag 20-12-2019 ONK korte baan Tilburg
Vrijdag 20-12-2019 NJK 800/1500 Tilburg
Zaterdag 21-12-2019 ONK korte baan Tilburg
Zondag 22-12-2019 ONK korte baan Tilburg
Zaterdag 28-12-2019
Zondag 29-12-2019
Maandag 30-12-2019 Oliebollenwedstrijd Veenendaal 16.00 18.00
Zaterdag 4-1-2020 Heuvelrug deel 2 Baarn 15.30 16.00
Zondag 5-1-2020
Zaterdag 11-1-2020 Competitie deel 3 Amersfoort 13.45 14.15
Zondag 12-1-2020
Zaterdag 18-1-2020 Min-Jun circuit deel 3 Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 19-1-2020
Donderdag 23-1-2020 ONMK korte baan
Vrijdag 24-1-2020 ONMK korte baan
zaterdag 25-1-2020 Jeugdwedstrijd deel 3 Wageningen 16.30 17.00
Zaterdag 25-1-2020 ONMK korte baan
Zondag 26-1-2020 ONMK korte baan
Zaterdag 1-2-2020 Vallei 25 deel 4 Veenendaal 13.30 14.00
Zaterdag 1-2-2020 RegioEstafetteKamp Hoofddorp ? ?
zaterdag 1-2-2020 Kikkersprint deel 3 Soest
Zondag 2-2-2020 RegioEstafetteKamp Hoofddorp ? ?
Zaterdag 8-2-2020 RegioClubMeet deel 2 Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 9-2-2020 Limietwedstrijd Amersfoort 13.45 14.15
Zaterdag 15-2-2020 Heuvelrug deel 3 Barneveld 14.00 14.30
Zondag 16-2-2020
Zaterdag 22-2-2020
Zondag 23-2-2020
Zaterdag 29-2-2020 Ijssalon Bemer Kikkerwedstrijd Soest
Zondag 1-3-2020 Limietwedstrijd Amersfoort 13.45 14.15
Zaterdag 7-3-2020 Swim Race Days Dortmund
Zondag 8-3-2020 Swim Race Days Dortmund
Zaterdag 14-3-2020 Competitie deel 4 Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 15-3-2020
Zaterdag 21-3-2020 Heuvelrug deel 4 Utrecht
zaterdag 21-3-2020 Jeugdwedstrijd deel 4 Wageningen 16.30 17.00
Zondag 22-3-2020
Zaterdag 28-3-2020 Min-Jun circuit deel 4 Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 29-3-2020
Vrijdag 3-4-2020 Swim Cup tot 5 april den Haag
zaterdag 4-4-2020 Heuvelrug deel 5 de Vrije Slag
zaterdag 4-4-2020 Swim Cup tot 5 april den Haag
zondag 5-4-2020 Vallei 25 deel 5 Veenendaal 16.00 16.30
Zondag 5-4-2020 Swim Cup tot 5 april den Haag
Zondag 5-4-2020 Nationale Club Meet
Donderdag 9-4-2020 Swim Cup tot 12 april Eindhoven
Vrijdag 10-4-2020 Swim Cup tot 12 april Eindhoven
Zaterdag 11-4-2020 Ijssalon Bemer Paastournooi Soest
Zaterdag 11-4-2020 Swim Cup tot 12 april Eindhoven
Zondag 12-4-2020 Swim Cup tot 12 april Eindhoven
Maandag 13-4-2020
Zaterdag 18-4-2020 Finale Hoofdklasse
Zondag 19-4-2020
Zaterdag 25-4-2020 Optie Vallei Sprint Bokaal Veenendaal 13.30 14.00
zaterdag 25-4-2020 Limietwedstrijd Amersfoort 13.45 14.15
Maandag 27-4-2020 Koningsdag
Donderdag 30-4-2020 ONMK lange baan
Vrijdag 1-5-2020 ONMK lange baan
Zaterdag 2-5-2020 ONMK lange baan
Zondag 3-5-2020 ONMK lange baan
Zaterdag 9-5-2020 Min-Jun circuit deel 5 Soest 16.00 16.30
Zondag 10-5-2020
Zaterdag 16-5-2020 Regio A Kamp LB Amersfoort 13.45 14.15
Zondag 17-5-2020 Regio A Kamp LB Amersfoort 13.45 14.15
Zaterdag 23-5-2020 Regio A Kamp LB Amersfoort 13.45 14.15
zaterdag 23-5-2020 Jeugdwedstrijd deel 5 Wageningen 16.30 17.00
Zondag 24-5-2020 Regio A Kamp LB Amersfoort 13.45 14.15
Zaterdag 30-5-2020 Heuvelrug deel 6 Houten 16.30 17.00
Zondag 31-5-2020
Maandag 1-6-2020
Zaterdag 6-6-2020 RegioMinFinale Veenendaal 13.30 14.00
Zondag 7-6-2020 RegioMinFinale Veenendaal 16.00 16.30
Donderdag 11-6-2020 NJJK
Vrijdag 12-6-2020 NJJK tot 14 juni
Zaterdag 13-6-2020 Regio B Kamp LB
Zaterdag 13-6-2020 Vallei 25 deel 6 Veenendaal 13.30 14.00
Zaterdag 13-6-2020 NJJK
Zondag 14-6-2020 NJJK
Zondag 14-6-2020 Regio B Kamp LB
Vrijdag 19-6-2020 ONK-NJK 800/1500 tot 21-6
zaterdag 20-6-2020 Heuvelrug deel 7 Veenendaal 13.30 14.00
Zaterdag 20-6-2020 ONK-NJK 800/1500 tot 21-6
Zondag 21-6-2020 ONK-NJK 800/1500 tot 21-6
Maandag 22-6-2020 Z4D Veenendaal 17.30 19.30
Dinsdag 23-6-2020 Z4D Veenendaal 17.30 19.30
Woensdag 24-6-2020 Z4D Veenendaal 17.30 19.30
Donderdag 25-6-2020 Z4D Veenendaal 17.30 19.30
Zaterdag 27-6-2020
Zondag 28-6-2020
Zaterdag 4-7-2020
Zondag 5-7-2020
Zaterdag 11-7-2020 Clubkampioenschappen Veenendaal 13.00 17.00
Zondag 12-7-2020
Zaterdag 18-7-2020
Zondag 19-7-2020
Zaterdag 27-7-2020
Zondag 28-7-2020