wedstrijden en diploma's

regio mid-west en interregionaal

seizoen 2020-2021

Datum

Wedstrijd (Soort)

Juryvergadering / Inzwemmen

Plaats (Zwembad)

Aanvang - Einde

Organisatie

Inschrijving

Wedstrijden Age I t/m senioren

za 03-10-2020

Limietenwedstrijd

12:45 (jury) / 13:00 (inzwemmen)

Utrecht (De Kwakel)

13:30 (start) - 17:00 (einde)

Utrecht

11-09-2020

za 24-10-2020

Interregio junioren figuren

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

Heerenveen (Sportstad)

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Noord

02-10-2020

za 07-11-2020

Limietenwedstrijd

13:45 (jury) / 14:00 (inzwemmen)

Alkmaar (Hoornse Vaart)

14:30 (start) - 00:00 (einde)

Noord Holland

16-10-2020

za 28-11-2020

Limietenwedstrijd

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Amsterdam

06-11-2020

za 12-12-2020

Interregio Age 1 figuren

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Oost

20-11-2020

kijktip:
za 09-01-2021

Interregio senioren uitvoeringen

Eindhoven (Zwemstadion Pieter van den Hoogenband)

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Zuid

za 30-01-2021

Limietenwedstrijd

12:45 (jury) / 13:00 (inzwemmen)

Utrecht (De Kwakel)

13:30 (start) - 17:00 (einde)

Utrecht

08-01-2021

za 06-03-2021

Interregio junioren uitvoeringen

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

West

12-02-2021

za 10-04-2021

NJK
figuren en uitvoeringen

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

KNZB

za 17-04-2021

Limietenwedstrijd

13:45 (jury) / 14:00 (inzwemmen)

Alkmaar (Hoornse Vaart)

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Noord Holland

26-03-2021

za 15-05-2021

Interregio Age 1 uitvoeringen

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Oost

30-04-2021

za 15-05-2021

Interregio Age 1 uitvoeringen

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Oost

30-04-2021

za 13 juni en

zo 14 juni

Synchrobeat 
figuren en uitvoeringen


KNZB


za 26-06-2021

Limietenwedstrijd

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Amsterdam

04-06-2021

03-07-2021

Uitvoeringenwedstrijd

12:45 (jury) / 13:00 (inzwemmen)

Utrecht (De Kwakel)

13:30 (start) - 18:00 (einde)

Utrecht

11-06-2021





AGE I en II reservedata (limietenwedstrijden)

za 06-02-2021

Limietenwedstrijd

00:00 / 00:00 uur

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

West

15-01-2021

za 19-06-2021

Limietenwedstrijd

00:00 / 00:00 uur

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

West

28-05-2021

28-05-2021

Diplomazwemmen voor de aanloopgroepen

zo 18-10-2020

Diplomazwemmen

12:45 (jury) / 13:00 (inzwemmen)

Haarlem (De Planeet)

13:30 (start) - 00:00 (einde)

Noord Holland

25-09-2020

za 21-11-2020

Diplomazwemmen

12:45 (jury) - 13.00 (inzwemmen)

Utrecht (De Kwakel)

13:30 (start) - 17:00 (einde)

Utrecht

30-10-2020

za 16-01-2021

Diplomazwemmen

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Amsterdam

24-12-2020

za 24-04-2021

Diplomazwemmen

00:00 (jury) / 00:00 (inzwemmen)

 

00:00 (start) - 00:00 (einde)

Amsterdam

24-12-2020

za 22-05-2021

Diplomazwemmen

13:00 (jury) / 13:15 (inzwemmen)

Nieuwegein (Merwestein)

13.45 (start) - 17:00 (einde)

Utrecht

30-04-2021

Zwembad

Adres

Plaats

Hertog Aalbrechtweg 4

Alkmaar


De Velduil 2

Amersfoort


Allendelaan 3

Amsterdam


Sneeuwbalweg 5

Amsterdam


Abe Lenstra Boulevard 23Q

Heerenveen


Discusworp 4

Maastricht


Ontspanningsweg 1

Mijdrecht


Merweplein 1

Nieuwegein


Zwolsestraat 65

Raalte


Paranadreef 10

Utrecht


Kennedylaan 5

Utrecht


De Stok 1

Roosendaal


Koningsgeelstraat 3

Zaandam


Prismalaan 40

Zoetermeer


Ossenkamp 7

Zwolle