Wedstrijdschema Regio Mid-West 2018-2019

Datum

Wedstrijd (Soort)

Juryvergadering / Inzwemmen

Plaats (Zwembad)

Aanvang - Einde

Organisatie

Inschrijving

AGE I

02-02-2019

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

13:45 / 14:00 uur

Amersfoort (Amerena)

14:30 - 17:00 uur

Utrecht

11-01-2019

20-04-2019

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

13:45 / 14:00 uur

Hoofddorp (SKWA)

14:30 - 18:00 uur

Amsterdam

29-03-2019

29-06-2019

Regio Age I t/m Senioren (Uitvoeringen)

Hoofddorp (SKWA)

Amsterdam

07-06-2019

06-07-2019

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

12:45 / 13:00 uur

Alkmaar (Hoornse Vaart)

13:30 - __:__ uur

Noord-Holland

14-06-2019

AGE II

06-10-2018

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

12:00 / 12:15 uur

Amsterdam (Sloterparkbad)

12:45 - 18:00 uur

Utrecht

14-09-2018

10-11-2018

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

12:45 / 13:00 uur

Alkmaar (Hoornse Vaart)

13:30 - __:__ uur

Noord-Holland

19-10-2018

17-11-2018

Interregio Age II (Figuren)

Regio Oost

Oost

26-10-2018

02-02-2019

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

13:45 / 14:00 uur

Amersfoort (Amerena)

14:30 - 17:00 uur

Utrecht

11-01-2019

20-04-2019

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

13:45 / 14:00 uur

Hoofddorp (SKWA)

14:30 - 18:00 uur

Amsterdam

29-03-2019

11-05-2019

Interregio Age II (Uitvoeringen)

Roosendaal (De Stok)

Zuid

19-04-2019

15/16-06-2019

Synchro Beat (NK Combinatie)

KNZB

mei 2019

29-06-2019

Regio Age I t/m Senioren (Uitvoeringen)

Hoofddorp (SKWA)

Amsterdam

07-06-2019

06-07-2019

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

12:45 / 13:00 uur

Alkmaar (Hoornse Vaart)

13:30 - __:__ uur

Noord-Holland

14-06-2019

AGE I en II reservedata (wedstrijden om limieten te halen)

24-11-2018

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

13:00 / 13:30 uur

Zoetermeer (De Veur)

14:00 - 16:30 uur

West

4 weken

09-02-2019

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

13:00 / 13:30 uur

Zoetermeer (De Veur)

14:00 - 16:30 uur

West

4 weken

22-06-2019

Limieten Age I t/m Senioren (Figuren)

15:30 / 16:00 uur

Zoetermeer (De Veur)

16:30 - 19:00 uur

West

4 weken

Aanloop diploma's

24-11-2018

Diplomazwemmen

13:45 / 14:00 uur

Amersfoort (Amerena)

14:30 - 17:30 uur

Utrecht

02-11-2018

09-02-2019

Diplomazwemmen

12:00 / 12:15 uur

Amsterdam (Sloterparkbad)

12:45 - 15:30 uur

Amsterdam

18-01-2019

22-06-2019

Diplomazwemmen

15:45 / 16:00 uur

Utrecht (Den Hommel)

16:30 - 19:00 uur

Utrecht

31-05-2019

Zwembad
Adres
Plaats
Telefoon

Sloterparkbad

Allendelaan 3

1064 GW  Amsterdam

020-5063506

De Wisselaar

Terheijdenseweg 494

4826 AB  Breda

076-5874597

De Kwakel

Paranadreef 10

3563 AX  Utrecht

030-2862700

Den Hommel

Kennedylaan 5

3533 KH  Utrecht

030-2862400

Hoornse Vaart

Hertog Aalbrechtweg 4

1823 DL  Alkmaar

072-5489375

Amerena

De Velduil 2

3815 XT  Amersfoort

Sportstad

Abe Lenstraboulevard 23Q

8448 JA  Heerenveen

051-3614800

Sportcomplex Koning Willem Alexander (SKWA)

Bennebroekerweg 800

2134 AB  Hoofddorp

De Planeet

Planetenlaan 15

2024 EN  Haarlem

023-5121780

Tijenraan

Zwolsestraat 65

8101 AB  Raalte

0572-760600

De Slag

Koningsgeelstraat 3

1503 NA  Zaandam

075-6161065

De Stok

De Stok 1

4703 SZ  Roosendaal

0165-585959

De Veur

Prismalaan 40

2718 CX  Zoetermeer

079-3469102